23 4e afd. 23 februari 1967 DELEGATIE VEKKEEKSMAATREGELEN. Heemstede, 8 februari 1967. Aan de Raad. Op 1 januari j.l. is het Reglement Verkeersregels en verkeerstekens gro- tendeels in werking getreden. In verband hiermede dient Uw besluit van 26 november 1964, nr. 137, te worden gewijzigd. Bij dit besluit machtigde U ons college tot het nemen van de maatregelen, als bedoeld in de artikelen 4, eerste en tweede lid, en 6, eerste lid, van het (thans vervallen) Wegenverkeersreglement terwijl U ons voorts bevoegd verklaarde de bevoegdheid tot het nemen van de tijde- lijke maatregelen, als bedoeld in artikel 6, eerste lid, van dat reglement, te delegeren aan de directeur van Openbare Werken. Thans dient verwezen te worden naar het nieuwe reglement. Wij stellen U voor overeenkomstig bijgevoegd ontwerp te besluiten. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 8 februari j.l.; gelet op de artikelen 132, eerste lid, en 137, eerste lid, van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens; Onder intrekking van zijn besluit d.d. 26 november 1964, nr. 137, burge- meester en wethouders te machtigen: 1. de besluiten te nemen als bedoeld in artikel 132, eerste lid, onder c, van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens 2. de bevoegdheid tot het plaatsen van verkeerstekens op grond van de in artikel 137, eerste lid, bedoelde omstandigheden te delegeren aan de directeur van Openbare Werken. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: Heemstede, 23 februari 1967. De secretaris, De Raad voornoemd, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 37