31 2e afd. 23 februari 1967 ELEKTRICITEITSL.EVERING AAN WASSERIJ BEELEN. De raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders en het advies der commissie voor de gemeente gas-, duinwater- en elektriciteitsbedrijven; BESLUIT: A. burgemeester en wethouders te machtigen met de vennootschap onder de firma Wasserij Beelen gevestigd te Heemstede, een overeenkomst aan te gaan tot het om niet in gebruik aanvaarden van een door haar te stichten ruimte voor het onderbrengen van een transformatorstation door het gemeentelijk elektriciteitsbedrijf op de haar in eigendom toebe- horende grond aan de Blekersvaartweg, kadastraal bekend gemeente Heemstede in sectie B, no. 6488, onder bepaling dat: 1. deze overeenkomst zal ingaan op de dag van ingebruikneming en voor de duur van vijftig jaren; 2. tussentijdse beëindiging der overeenkomst door de vennootschap slechts zal kunnen plaatsvinden met inachtneming van een opzeg- gingstermijn van twee jaren en slechts dan wanneer ten behoeve van de gebouwen of woningen staande op voormelde grond geen elektrische stroom meer van het gemeentelijk elektriciteitsbedrijf zal worden afgenomen. en voorts onder de verder door burgemeester en wethouders overeen te komen voorwaarden; B. aan burgemeester en wethouders een krediet van f 12.000,— ter be- schikking te stellen ten laste van de kapitaaldienst der begroting voor het elektriciteitsbedrijf ten behoeve van de in het onder A bedoelde transformatorstation te installeren apparatuur. Heemstede, 23 februari 1967. De Raad voornoemd, De voorzittRr.

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 66