4e afd. 23 februari 1967 33 4e westelijke richting op de Lanckhorstlaan. De betrokken weggebruikers zullen via de Herenweg of voor zover zij van de Binnenweg e.o. komen via de Bronsteeweg kunnen rijden. Degenen, die per abuis te ver zijn doorgereden, zullen bij het kruispunt Lanckhorstlaan-Heemsteedse Dreef rechtsaf moeten, waarna zij op een zuidelijker punt van de Dreef via een dei open ruimten tussen het middenplantsoen hun weg in noordelijke richting kunnen vervolgen. Tenslotte is het noodzakelijk het verkeer op de Dreef in de richting noord- ve zuid door middel van een linksaf-verbod te verhinderen om via dit kruis- en punt weer over de oostelijke rijbaan in zuid-noordrichting te gaan rijden. he De N.V. Nederland te Haarlem heeft een verkeerslichteninstallatie voor (}a het onderhavige kruispunt aangeboden voor 30.785,Deze vennootschap heeft reeds meer installatie in deze gemeente tot volle tevredenheid gele- bel verd, waaronder ook de installatie op het kruispunt Lanckhorstlaan-Bron- toi steeweg, waaraan de thans te plaatsen installatie zal worden gekoppeld. ru De door de dienst van Openbare Werken uit te voeren werkzaamheden, bestaande uit aanpassing van het kruispunt, bebakening, belijning en he plaatsing van borden, worden begroot op f 31.000,Voorts zal ook de pa verlichting ter plaatse verbeterd moeten worden. De kosten hiervan zullen be f 3.500,bedragen. Inclusief een post ad f 1.000,voor on-voorzien worden de kosten derhalve geraamd op rond f 66.300,pl; Onder mededeling dat de verkeerscommissie zich met het plan heeft kun- tw nen verenigen, stellen wij u voor ons een krediet te verlenen van f 66.300,Ve af te schrijven in tien jaren. nii Burgemeester en wethouders van Heemstede, va A. G. A. van Rappard. sp De secretaris, f J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 8 februari j.l.; BESLUIT: a. burgemeester en wethouders ten behoeve van het plaatsen van een ver- keerslichteninstallatie op het kruispunt Heemsteedse Dreef-Lanckhorst- laan-Bachlaan een krediet te verlenen van f 66.300, b. het sub a genoemde beHrag af te schrijven in tien jaren. Heemstede, 23 februari 1961 De Raad voornoemd a- De s^Cretaris, voorzitter.

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 72