wanden van gebouwen, indien daartegen in verband met ligging, bestemming en afmetingen van het gebouw geen bezwaar bestaat; b. de ingevolge lid 1 in tabel 3 gestelde eis van brandwerendheid van wanden binnen een gebouw die deel uitmaken van de hoofddraagconstructie, voor glasvlakken in die wanden, indien de vuurbelasting gering is en de wanden geen vluchtweg begrenzen; c. de ingevolge lid 1 in tabel 3 gestelde eis van onbrandbaarheid van de buitenzijde van buitenwanden, mits voldaan wordt aan de richtlijnen L 4.1.2 onder b, L 4.1.3 en L 4.1.4 van NEN 3081, uitgave 1957 (Richtlijnen voor de brandbeveiliging van logeergebouwen), voor zover het logeergebouwen be- treft of voor zover deze richtlijnen overeenkomstige toepassing vinden voor andere niet tot bewoning bestemde gebouwen; d. de ingevolge lid 1 in tabel 3 gestelde eis van onbrandbaarheid van balk- of vloerdragende wanden binnen gebouwen, welke wanden geen deel uit- maken van de hoofddraagconstructie van het gebouw, indien de vuurbelasting gering is en de wanden geen vluchtweg begrenzen; e. het bepaalde in de tweede zin van lid 2, indien voldoende waarborgen tegen branddoorslag aanwezig zijn. ARTIKEL165 Warmte- en geluidisolatie, regen- en vochtwering van wanden en koiommen van tot bewoning bestemde gebouwen 1 Wanden voor zover geen fundamentmuren zijnde van tot bewoning be- stemde gebouwen, met uitzondering van eengezinshuizen, moeten ten aanzien van de warmte-isolatie, de geluidsisolatie, het regenwerend en het vocht- werend vermogen de in tabel 1 genoemde eigenschappen bezitten. Wanden voor zover geen fundamentmuren zijnde van eengezinshuizen moeten ten aanzien van de warmte-isolatie, de geluidisolatie, het regen- werend en het vochtwerend vermogen de in tabel 2 genoemde eigenschap- pen bezitten. 2 Gemetselde wanden van baksteen of kalkzandsteen van tot bewoning be- stemde gebouwen worden geacht de in lid 1 genoemde eigenschappen te Zie voor tabel 1 blz. 144147 en voor tabel 2 blz. 148149.

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 108