711 r Constructie van bouwwerken bezitten, indien zij worden opgetrokken overeenkomstig de bepalingen van de artikelen 171 t/m 173. Nadere e/sen kunnen ten aanzien van tot bewoning bestemde gebouwen wor- den gesteld met betrekking tot; a. de warmte-isolatie, de geluidisolatie en het vochtwerend vermogen van wanden en kolommen in verband met de ligging van het gebouw ten opzichte van andere gebouwen, dan wel van een tot bewoning bestemd gedeelte ten opzichte van andere ruimten in een zelfde gebouw, indien dit mede voor andere doeleinden dan bewoning is bestemd; b. de warmte- en geluidisolatie van wanden en kolommen binnen een gebouw, voor zover deze wanden en kolommen woningen begrenzen, die niet alle elementen, welke in artikel 62, onder a t/m e, zijn verlangd, bevatten; c. het beperken van flankerende geluidoverdracht, als bedoeld in NEN 1070, uitgave 1962, door wanden en kolommen; d. het regenwerend vermogen van buitenwanden, die in sterke mate aan regenslag onderhevig zullen zijn, voor zover deze wanden niet geheel bestaan uit metselwerk in baksteen of kalkzandsteen; e. de warmte-isolatie en het regenwerend vermogen van wanden, die tijdelijk als buitenwanden dienst doen. ARTIKEL166 Warmte- en geluidisolatie en regenwerend vermogen van voor het ver- blijt van mensen bestemde gebouwen, andere dan tot bewoning be- stemde gebouwen Nadere eisen kunnen worden gesteld met betrekking tot de warmte- en geluid- isolatie, het regenwerend en het vochtwerend vermogen van wanden en ko- lommen van voor het verblijf van mensen bestemde gebouwen, andere dan tot bewoning bestemde gebouwen. ARTIKEL 167 Fundamentmuren en fundamenten van kolommen Nadere eisen kunnen worden gesteld ten aanzien van: a. dikte van fundamentmuren en fundamenten van kolommen, indien die fun- damentmuren of fundamenten een buitengewone hoogte hebben; 99

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 109