Constructie van bcuwwerken ARTIKEL197 Dakgoten 1 Dakgoten moeten waterdicht zijn. Zij moeten voldoende zijn ondersteund. 2 Dakgoten moeten een vermogen hebben, dat voldoende is met betrekking tot de grootte van het op de goot afwaterende oppervlak van het dak. Paragraaf 6: Deuren en ramen ARTIKEL 198 Brandveiligheid van deuren en ramen in buitenwanden Nadere eisen kunnen worden gesteld ten aanzien van deuren en ramen in buitenwanden van gebouwen met betrekking tot de onbrandbaarheid, de brandwerendheid en de onderlinge afstand, indien bijzondere bescherming tegen brandgevaar noodzakelijk is. ARTIKEL199 Bescherming tegen weersinvloeden door deuren en ramen in buiten- wanden van tot bewoning bestemde gebouwen Deuren en ramen en hun kozijnen en kozijnbetimmeringen in buitenwanden van tot bewoning bestemde gebouwen moeten voldoende bescherming geven tegen weersinvloeden door een regen-, sneeuw- en tochtdichte aansluiting van. 1. het kozijn en zijn betimmering aan de omringende delen van het gebouw; 2. de deur of het raam in het kozijn; 3. de glasbezetting of het paneelwerk in het regelwerk van de deur of het raam. ARTIKEL 200 Warmte-isolerend vermogen van deuren en ramen in buitenwanden van tot bewoning bestemde gebouwen Nadere eisen kunnen worden gesteld ten aanzien van deuren en ramen in buitenwanden van tot bewoning bestemde gebouwen met betrekking tot het warmte-isolerend vermogen indien: a. de oppervlakte aan glas in die deuren en ramen meer bedraagt dan nood- zakelijk is in verband met de eisen van lichttoetreding tot de ruimten, waartoe de deuren en ramen behoren; b. deze deuren en ramen meer dan normaal zijn blootgesteld aan de invloed van de wind. 115

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 125