Constructie van bcuwwerken Paragraaf 14: Kokers, niet vallende onder de paragrafen 10 t.m. 13 ARTIKEL 237 Samensteiling t zich 1 Kokers, niet vallende onder de artikelen 225 t/m 236, die door meer dan één besloten ruimte gaan, moeten wanden hebben van onbrandbaar materiaal en moet een brandwerendheid van ten minste 30 minuten. Inspectie- en bedieningsopeningen in deze kokers moeten door luiken met een brandwerendheid van ten minste 20 minuten rookdicht zijn afgesloten. le lift, 2 Vrijstelling kan worden verleend van het bepaalde in lid 1 voor niet tot be- woning bestemde gebouwen, indien de aard en de bestemming van het ge- hîi- bouw dit toelaten. Paragraaf 15: Afvoerleidingen en afvoerputten ARTIKEL 238 Aanwezigheid van afvoerleidingen rend- 1 Een gebouw moet zijn voorzien van afvoerleidingen voor het hemel-, huishoud- doot en bedrijfswater en de drekstoffen. rocm- j Een afvoerleiding mag niet dienen voor meer dan één gebouw of voor meer dan één woning, tenzij de woningen boven elkaar zijn gelegen. jimte 3 Als nadere eis kan worden gesteld dat bouwwerken, geen gebouwen zijnde, meer worden voorzien van de nodige afvoerleidingen. linste 4 Vrijstelling kan worden verleend: -and- a- van het bepaalde in lid 1 voor wat betreft de afvoer van het hemelwater door afvoerleidingen, mits de afvoer van het hemelwater op niet-hinderlijke wijze en niet over de openbare weg plaatsvindt; voor b. van het bepaalde in lid 2, indien voldoende waarborgen bestaan dat de I van gebouwen dan wel de woningen blijvend gemeenschappelijk zullen worden beheerd. 135

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 145