Inleidende bepalingen ARTIKEL2 Deuren, luiken en ramen geen deel van wanden Deuren, luiken en ramen, inbegrepen glasdeuren en glasvlakken als bedoeld in lid 2, worden voor de toepassing van deze verordening geacht geen deel uit te maken van de wand, de vloer of het dak waarin ze aanwezig zijn. Onder ramen worden in deze verordening tevens verstaan glasdeuren en gias in wanden, voor zover dit laatste ingevolge artikel 104 mag meetellen voor de daglichttoetreding. ARTIKEL3 Hoogte van de weg Als hoogte van de weg geldt in deze verordening en de krachtens deze ver- ordening gestelde nadere regelen de hoogte van de weg, zoals deze door de gemeenteraad is vastgesteld. Waar de hoogte van de weg niet bij raadsbesluit is vastgesteld, geldt als hoogte van de weg: de hoogte van de weg zoals die door burgemeester en wethouders is vastgesteld. ARTIKEL 4 Installaties Voor de toepassing van deze verordening en de krachtens deze verordening gestelde nadere regelen wordt een vast aan een bouwwerk verbonden, ten dienste van de bruikbaarheid van dat bouwwerk aanwezige installatie, zelf geen bouwwerk zijnde, geacht deel uit te maken van het bouwwerk. ARTIKEL 5 Draagwijdte van uitdrukkingen en begrippen De beslissing omtrent de strekking van de in deze verordening en de krachtens deze verordening gestelde nadere regelen voorkomende niet scherp omlijnde begrippen berust bij burgemeester en wethouders. Bij behandeling van een beroep berust zij bij de gemeenteraad. ARTIKEL 6 Termijnen Bij de berekening van de in deze verordening en de krachtens deze verorde- ning gestelde nadere regelen voorkomende termijnen, die in dagen zijn uit- gedrukt, worden alleen werkdagen in aanmerking genomen. De zaterdag wordt hierbij niet als werkdag aangemerkt. 7

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 17