ARTIKEL7 Toepasselijkheid der verordening 1 De bepalingen van deze verordening en de krachtens deze verordening ge- stelde nadere regelen zijn niet van toepassing a. voor zover zij in strijd zijn met voorschriften van een bestemmingsplan; b. op woonketen, voor wat betreft het bepaalde in de hoofdstukken 3 t/m 11; c. op seizoenwoonverblijven, voor zover in een desbetreffende verordening niet anders is bepaald; d. op woonwagens en woonschepen als bedoeld in de Wet op de Woon- wagens en Woonschepen. 2 De bepalingen omtrent het bouwen, vervat in deze verordening en de krach- tens deze verordening gestelde nadere regelen, vinden bij het voor een ge- deelte vernieuwen of veranderen en bij het vergroten van een bouwwerk slechts toepassing voor zover zij met de vernieuwing, de verandering of de vergroting verband houden. 1 3 De bepalingen van hoofdstuk 3 van deze verordening en de krachtens dal hoofdstuk gestelde nadere regelen zijn slechts van toepassing op het bouwen, voor zover in deze verordening niet anders is bepaald. 2 4 De bepalingen van hoofdstuk 6 van deze verordening en de krachtens dal hoofdstuk gestelde nadere regelen zijn slechts van toepassing op bestaande, niet in uitvoering zijnde bouwwerken, sloten en andere wateren nabij ge- bouwen, met openbare riolen en putten buiten bouwwerken. ARTIKEL 8 Indeling van het gebied van de gemeente 1 Voor de toepassing van deze verordening en de krachtens deze verordenin: gestelde nadere regelen geldt als indeling van de gemeente; a. het gebied binnen de bebouwde kom, b. het gebied buiten de bebouwde kom. 2 Als gebied binnen de bebouwde kom geldt het gebied, dat op de bij deze ver ordening behorende kaart door een rode lijn is begrensd. 8

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 18