Inleidende bepalingen ARTÎKEL9 Voorwaarden te verbinden aan een vrijstelling Aan een vrijstelling van bepalingen in deze verordening of de krachtens deze verordening gestelde nadere regelen mogen slechts voorwaarden worden verbonden ter bescherming van de belangen, waarop de bepalingen, van welke vrijstelling wordt verleend, het oog hebben. ARTIKEL10 Beroep tegen nadere eisen, voorwaardelijke vrijstelling of het weigeren van vrijstelling Tegen een besluit tot het stellen van nadere eisen, tot het verlenen van een voorwaardelijke vrijstelling of tot het weigeren van vrijstelIing staat binnen één maand nadat het afschrift van het besluit verzonden is, beroep open op de gemeenteraad. ARTIKEL 11 Lastgeving van burgemeester en wethouders 1 Burgemeester en wethouders kunnen in de gevallen waarin de naleving van deze verordening een aanschrijving of een schriftelijke lastgeving nodig maakt, in de plaats daarvan mondeling gelasten, indien de veiligheid onverwijld in- grijpen vergt. 2 Burgemeester en wethouders kunnen het doen van een aanschrijving of het verstrekken van een last, met inbegrip van de in het eerste lid bedoelde mondelinge last, opdragen aan door hen aan te wijzen ambtenaren van het bouwtoezicht. ARTIKEL12 Schriftelijke bevestiging van mondelinge lastgeving of beslissing van het bouwtoezicht Een mondelinge lastgeving of beslissing van het bouwtoezicht moet op verzoek van de belanghebbende ten spoedigste schriftelijk door het bouwtoezicht worden bevestigd. ARTIKEL13 Beroep tegen lastgeving of beslissing van het bouwtoezicht 1 Van elke lastgeving of beslissing van het bouwtoezicht staat aan degene tot wie de lastgeving of beslissing is gericht, beroep open op burgemeester en wethouders. 9

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 19