wet vereiste vergunning is verleend of geacht wordt te zijn verleend, zich eer der omstandigheden heeft voorgedaan als bedoeld in artikel 50, lid 10, dei Woningwet, dan wel een vergunning als vereist in de provinciale of gemeente lijke monumentenverordening is verleend. 7 De kennisgeving, bedoeld in lid 1, behoeft niet te worden gedaan: a. indien het slopen noodzakelijk is ter uitvoering van een bouwvergunning et de kennisgeving, bedoeld in artikel 372, lid 2, onder b, is ingezonden; b. indien moet worden gesloopt op last van of op last vanwege burgemeestei en wethouders. 8 Indien niet binnen zes maanden na de dagtekening van het bewijs van ont vangst, bedoeld in lid 3, met het slopen is begonnen moet, alvorens tot sloper mag worden overgegaan, een nieuwe kennisgeving, als bedoeld in lid 1, zijr ingediend en een nieuw bewijs van ontvangst zijn afgegeven. ARTIKEL306 Veiligheidsmaatregelen en aanwijzingen ten aanzien van het slopen 1 Het bouwtoezicht kan ter voorkoming of opheffing van gevaar, schade of hin- der voor andere bouwwerken of hun gebruikers, of in het belang van de open- bare orde, de veiligheid of de gezondheid aanwijzingen geven ten aanzien van het slopen. 2 Het bouwtoezicht kan in aansluiting aan het slopen aanwijzingen geven ten aanzien van het ruimen van putten, kolken en riolen in het terrein en het op- hogen en vlak maken van het terrein tot een aan te geven hoogte, niet hoger dan die van de weg. 3 Degene aan wie een aanwijzing, als in de vorige leden bedoeld, is gegevea is verplicht daaraan te voldoen. 200

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 211