ARTIKEL 309 Afsluiting van smalle ruimten tussen gebouwen Als nadere eis kan worden gesteld, dat niet toegankelijke ruimten tusset bouwwerken ter voorkoming van vervuiling worden voorzien van een doel treffende afsluiting. ARTIKEL310 Uiterlijk van bouwwerken Het uiterlijk van een bouwwerk moet zodanig zijn, dat het bouwwerk, zowel op zich zelf als in verband met de omgeving voldoet aan redelijke eisen van welstand. ARTIKEL311 Bouwvalligheid Een bouwwerk of enig deel ervan mag geen gevaar opleveren door bouw- valligheid. ARTIKEL 312 Stookgaten, rook- en gasafvoerkanalen en schoorstenen Een tot bewoning bestemd gebouw moet zijn voorzien van de nodige stook- gaten, rook- en gasafvoerkanalen. Schoorstenen moeten zodanig zijn geplaatst en ingericht dat ze goed kunnen worden geveegd. Als nadere eis kan, in het belang van de gezondheid van de gebruikers, wordeo gesteld, dat een niet tot bewoning bestemd gebouw wordt voorzien van de nodige stookgaten, rook- en gasafvoerkanalen. Als nadere eis kan worden gesteld, dat op rook- en gasafvoerkanalen ee schoorstenen de bepalingen inzake deze kanalen en schoorstenen van de para. grafen 8 en 9 van afdeling C van hoofdstuk 3 geheel of gedeeltelijk van toe- passing zijn. ARTIKEL 313 Beperking van brand en brandgevaar, bestrijden van brand Als nadere eis kan, ter beperking van brand en brandgevaar en ter voorkoming van ongevallen bij brand, worden gesteld, dat een gebouw door middel vaa wanden en deuren met een in die eis aan te geven brandwerendheid in sec- toren wordt verdeeld. 204

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 215