binatie van ruimten moet op een doeltreffende plaats een brievengleuf aar wezig zijn. 2 Als nadere eis kan worden gesteld, dat in gebouwen die meer dan één woninj bevatten achter de brievengleuf een afsluitbare brievenbus wordt aangebradit ARTIKEL318 Huisnummering 1 Een gebouw moet van een doeltreffende aanduiding van het door burgemees- ter en wethouders vastgestelde huisnummer zijn voorzien. Aan de eis van doeltreffendheid wordt geacht te zijn voldaan, indien de aanduiding voldoet aan NEN 1773, uitgave 1959 en het huisnummerbordje aan NEN 1774, uit- gave 1959 2 Als nadere eis kan worden gesteld, dat huisnummeraanduidingen, die niet it overeenstemming zijn met het bepaalde in lid 1, worden verwijderd. Paragraaf 2: Sanitalre voorzieningen ARTIKEL319 Privaten en waterplaaîsen 1 Een woning moet zijn voorzien van ten minste één privaat. 2 Een tot bewoning bestemd gebouw, anders dan een afzonderlijke woning, moet zijn voorzien van een voldoend aantal privaten. 3 Als nadere eis kan worden gesteld, dat een niet tot bewoning bestemd ge- bouw wordt voorzien van een voldoend aantal privaten. 4 De in de vorige leden bedoelde privaten moeten doeltreffend zijn geplaatstef ingericht, de ventilatie daaronder begrepen. 5 Een privaat of een waterplaats in een gebouw, dat aangesloten is aan het distributienet van de waterleiding, moet van waterspoeling zijn voorzien. ARTIKEL320 Badruimte Als nadere eis kan worden gesteld, dat een tot bewoning bestemd gebou* wordt voorzien van een of meer afzonderlijke badruimten. De badruimten moe- ten doeltreffend zijn geplaatst en ingericht, de ventilatie daaronder begrepee Onder badruimte wordt mede een doucheruimte verstaan.

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 217