w Bestaande bouwwerken enz. legen op geen grotere afstand dan 40 m van een distributieleiding voor gas, dan wel op een grotere afstand, indien de kosten van aansluiting van de in- stallatie aan het distributienet voor betrokkene niet hoger zijn dan bij een afstand van 40 m. De in het vorige lid bédoelde afstand wordt gemeten langs de kortste lijn, langs welke een aansluiting zonder bezwaren kan worden gemaakt en tot het deel van het gebouw, dat zich het dichtst bij de leiding bevindt. Hierbij worden gebouwen die te zamen op één erf of terrein staan als één gebouw beschouwd. ARTIKEL329 Inrichting instailatie voor het gebruik van gedistribueerd gas Een installatie voor het gebruik van gedistribueerd gas in bouwwerken moet doeltreffend, veilig en voor wat tot bewoning bestemde gebouwen betreft bovendien van voldoende omvang zijn. ARTIKEL 330 Inrichting flessegasinstallatie Een installatie voor het gebruik van flessegas moet veilig zijn. Aan dit voorschrift wordt geacht te zijn voldaan, indien de installatie voldoet aan NEN 3324, uitgave 1965 (Voorschriften voor de aanleg van vloeibaar-gas- installaties in woningen en andere gebouwen). ARTIKEL 331 Aanwezigheid elektriciteitsinstallatie in tot bewoning bestemde gebouwen Als nadere eis kan worden gesteld, dat een tot bewoning bestemd gebouw in het belang van de bruikbaarheid van dat gebouw wordt voorzien van een elektriciteitsinstallatie, indien het gebouw is gelegen op geen grotere afstand dan 100 m van een distributieleiding van elektriciteit, dan wel op een grotere afstand, indien de kosten van aansluiting van de installatie aan de lei- ding voor betrokkene niet hoger zijn dan bij een afstand van 100 m. De in het vorige lid bedoelde afstand wordt gemeten langs de kortste lijn langs welke een aansluiting zonder bezwaren kan worden gemaakt en tot het deel van het gebouw, dat zich het dichtst bij een leiding van het elektriciteits- distributienet bevindt. Hierbij worden gebouwen die te zamen op één erf of terrein staan als één gebouw beschouwd. 209

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 220