heid of hinder voor de gebruikers van de gebouwen of anderen, ten gevolge van: a. gebrekkige staat, b. onvoldoende hechtheid, c. ondeugdelijke materialen, d. onvoldoende samenstelling, e. besmetting met ongedierte, f. onvoldoende wering van ratten, g. onvoldoende inrichting, h. onvoldoende werking, j. stank. Niet van toepassing is de voorgaande bepaling ten aanzien van hinder voor de gebruikers van niet tot bewoning bestemde gebouwen. ARTIKEL337 Verwijderen enz. van buiten gebruik gestelde niet-openbare riolen en putten Als nadere eis kan in het belang van de veiligheid of de gezondheid worden gesteld, dat buiten gebruik gestelde niet-openbare riolen en putten worden verwijderd dan wel geruimd en met daartoe geschikt materiaal worden aan- gevuld. Paragraaf 8: Aanschrijvingen tot het treffen van voorzieningen aan sloten en andere wateren nabij gebouwen en aan riolen en putten buiten gebouwen. Het beroep tegen deze aan- schrijvingen ARTIKEL 338 Aanschrijvingen tot het treffen van voorzieningen aan sloten en andere wateren nabij gebouwen en aan riolen en putten buiten gebouwen 1 Indien: een sloot of een ander water nabij een gebouw, een niet-openbaar riool of een niet-openbare put buiten een gebouw, niet voldoet aan de bepalingen van dit hoofdstuk, kunnen burgemeester en wethouders degene, die als eigenaar of uit anderen hoofde tot het treffen van voorzieningen bevoegd is, aanschrijven binnen een door hen te bepalen ter- mijn de door hen aan te geven voorzieningen te treffen. 211

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 222