2 Degene tot wie een aanschrijving als in lid 1 bedoeld is gericht, is verplicht daaraan gevolg te geven. 3 Degene tot wie een aanschrijving als in lid 1 bedoeld is gericht, kan binnen veertien dagen na de dag, waarop de aanschrijving is verzonden, bij de ge- meenteraad in beroep komen. 4 De in de vorige leden bedoelde aanschrijving blijft, behoudens het bepaalde in artikel 340, lid 1, buiten werking gedurende de termijn voor en de behande- ling van het beroep. ARTIKEL 339 Bericht aan hypotheekhouders Burgemeester en wethouders zenden een afschrift van een aanschrijving als bedoeld in artikel 338 aan de hypotheekhouders aan de bij de inschrijving der hypotheek gekozen woonplaats. ARTIKEL 340 Vervalîen van termijnen in geval van gevaar en ernstige hinder 1 Indien burgemeester en wethouders in een aanschrijving als bedoeld in artikel 338 vermelden, dat de uitvaardiging plaats vindt met het oog op gevaar of ernstige hinder, is degene tot wie de aanschrijving is gericht verplicht daar- aan te voldoen, ook wanneer de termijn voor het instellen van beroep niet is verstreken of wanneer omtrent een ingesteld beroep nog niet is beslist. 2 Indien het beroep tegen een aanschrijving, als in het vorige lid bedoeld, ge- grond wordt verklaard, vergoedt de gemeente de schade, die het gevolg is van het bij voorraad voldoen aan de aanschrijving. ARTIKEL 341 Politiedwang Spoedeisende gevallen uitgezonderd, gaan burgemeester en wethouders niet °ver tot toepassing van politiedwang wegens strijd met de in of krachtens de bepalingen van de paragrafen 6 en 7 gestelde eisen, dan nadat overeenkom- stig artikel 338 een aanschrijving tot het treffen van voorzieningen is uitge- gaan, die aanschrijving onherroepelijk is geworden en de daarbij gestelde termijn is verstreken.

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 223