inwerkingtreding van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (Stbl. no. 286 van 1962) geen voorschriften zijn gegeven omtrent het gebruik van de in die plan- nen of voorschriften begrepen bouwwerken, open erven of terreinen en geen aanpassing aan de Wet op de Ruimtelijke Ordening heeft plaats gevonden, is het verboden die bouwwerken, open erven of terreinen te gebruiken, in ge- bruik te geven of te laten gebruiken op een wijze of tot een doel strijdig met de uit dat plan of die voorschriften voortvloeiende bestemming, nadat de bij het bestemmingsplan aangegeven bestemming is verwezenlijkt. 2 Het is verboden niet in een bestemmingsplan begrepen bouwwerken en hun aanhorigheden te gebruiken in strijd met de bestemming, die zij blijkens hun constructie dan wel inrichting hebben. 3 Niet van toepassing is het bepaalde in de leden 1 en 2 voor een gebruik dat tot het tijdstip van inwerkingtreding van deze verordening niet onwettig was en zolang in dat gebruik geen wijziging wordt gebracht. 4 Vrijstelling kan worden verleend van het bepaalde in de leden 1 en 2. ARTIKEL 353 Gebruik van parkeerruimta en van ruimte voor het laden en lossen van goederen 1 Het is verboden de tot of bij een gebouw behorende ruimte voor het parkeren of stallen van motorvoertuigen of rijwielen al dan niet met hulpmotor of de tot of bij een gebouw behorende ruimte voor het lossen of laden van goede- ren, voor zover de aanwezigheid van deze ruimten in of krachtens deze ver- ordening is geëist, voor andere doeleinden dan de genoemde te gebruiken, 2 De gebruiker van het gebouw is verplicht ervoor te zorgen, dat van de in lid 1 omschreven ruimten volledig gebruik kan worden gemaakt. ARTIKEL 354 Verbod tot gebruik in aiwijking van een bijzondere bestemming Indien voor een tot bewoning bestemd gebouw bij de bouw vrijstelling is ver- leend van de bepalingen dezer verordening in verband met een bijzondere bestemming, is het verboden het gebouw in afwijking van die bijzondere be- stemming voor andere bewoningsdoeleinden te gebruiken of te doen gebruiken. 220

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 231