ARTIKEL 358 Verbod lot ontsierende opslag van vloeistoffen 1 Het is verboden bij een tot bewoning bestemd gebouw vloelbare brandstoffen in vaten met een inhoud van meer dan 55 liter op te slaan op zodanige wijze, dat deze vaten van de openbare weg af zichtbaar zijn. Niet van toepassing is voorgaand verbod ten aanzien van inrichtingen, val- lende onder de Hinderwet. 2 Vrijstelling kan worden verleend van het in lid 1 bedoelde verbod, indien de vaten zodanig worden geplaatst of afgeschermd, dat geen ontsiering van het gebouw zelf of van de omgeving plaatsvindt. ARTIKEL 358a Verbod tot het hebben van een antenne 1 Indien naar een woning of naar een tot afzonderlijke bewoning bestemd ge- deelte van een bijzonder woongebouw centraal antenne-energie kan worden gedistribueerd is het verboden een uitsluitend voor die woning of dat afzon- derlijke tot bewoning bestemde gedeelte dienende antenne buiten die woning of dat gebouw te hebben. 2 Vrijstelling kan worden verleend van het bepaalde in het vorige lid ten be- hoeve van radiozendamateurs aan wie door de daartoe bevoegde instantie een zendmachtiging is verleend. Paragraaf 5: Aantal gezinnen en bewoners, aard en toeganke lijkheid van slaapplaatsen ARTIKEL 359 Verbod tot het bewonen van een woning door meer dan het toegelaten aantal gezinnen en personen 1 Het is verboden een woning te bewonen met meer gezinnen of te doen be- wonen door meer gezinnen dan waarvoor zij geschikt is. 2 Het is verboden een woning te bewonen met een aantal personen of te doen bewonen door een aantal personen, dat meer bedraagt dan v/3( in welke for- mule onder v wordt verstaan het aantal vierkante meters van de gezamenlijke vloeroppervlakte der kamers, uitgezonderd de grootste kamer.

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 233