Gebrulk van bouwwerken 3 Voor de bepaling der in lid 2 bedoelde gezamenlijke vloeroppervlakte der kamers wordt slechts voor de helft in rekening gebracht de vloeroppervlakte van kamers, die niet zijn voorzien van een aan de buitenlucht uitkomend be- weegbaar raam en vloeroppervlakte, waarboven een hoogte van minder dan 2,2 m aanwezig Is. 4 De in het tweede lid bedoelde vloeroppervlakte wordt gemeten op de wijze als bedoeld in artikel 81. ARTIKEL 360 Slaapplaatsen Het is verboden slaapplaatsen te hebben: a. in een gang of portaal; b. in een tot meer dan één woning behorende ruimte; c. in een bedrijfsruimte of een bergplaats; d. in een stal; e. in een keuken of een badruimte; f. in een kelder; g. onder een niet-beschoten dak; h. in een ruimte, waartoe daglicht of lucht niet voldoende kunnen toetreden; j. op een plaats, waar door de nabijheid van een oven, ketel, verwarmings- inrichting of daarbij behorend afvoerkanaal hinderlijke warmte kan heersen; k. in een ruimte die door zijn lage ligging vochtig is. Paragraaf 6: Gebruik van installaties, Inrichtingen en toestellen ARTIKEL 361 Onbelemmerd gebruik van installaties, inrichtingen en toestellen 1 Burgemeester en wethouders kunnen gelasten dat de eigenaar van een ge- bouw er zorg voor draagt, dat, behoudens in geval van overmacht, van tot het gebouw behorende installaties, inrichtingen en toestellen onbelemmerd ge- bruik kan worden gemaakt. 2 Degeen tot wie een lastgeving als bedoeld in lid 1 is gericht, is verplicht daaraan te voldoen. 223

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 234