ARTIKEL 362 Toelaten van het gebruik van toestellen, inrichtingen en installaties 2 De gebruiker van een gebouw is verplicht ervoor te zorgen, dat voor zoveel van hem afbangt, van de tot dat gebouw behorende installaties, inrichtingen en toestellen onbelemmerd gebruik kan worden gemaakt. ARTIKEL 363 Onderzoek van water. Gebruik van ondeugdelijk water 1 De eigenaar en de gebruiker van een gebouw zijn verplicht toe te laten, dat door de gemeente monsters worden genomen van drink- en werkwater, dat niet door middel van een aansluiting op de waterleiding wordt verkregen'. 2 Het is verboden drink- of werkwater, waarvan door burgemeester en wethou- ders schriftelijk is medegedeeld dat het ondeugdelijk wordt qeacht te qe- bruiken. 1 a ARTIKEL 364 Gebruik van flessegas in woningen Het is verboden in een woning: 1 a. flessegas te gebruiken anders dan door middel van een installatie, die doeltreffend en veilig is; b. verplaatsbare drukvaten voor flessegas te hebben op andere plaatsen en in groter aantal dan in verband met de veiligheid toelaatbaar is. ARTIKEL365 Verlichting van trappehuizen e.d. De eigenaar van een tot bewoning bestemd gebouw, waarvan de gemeen- schappelijke gangen, portalen, trappehuizen, buitentrappen, hellingbanen, galerijen, bordessen en portieken van een verlichtingsinstallatie moeten zijn voorzien, moet zorgdragen dat de desbetreffende verlichtingsinstallatie m 2 werking is van een half uur na zonsondergang tot een half uur vöör zons- opgang. ARTIKEL 366 Gebruik van toestellen, die verbrandingsgassen produceren 1 Het is verboden een stooktoestel voor vaste brandstof of olie met afvoer- gelegenheid te gebruiken, indien de verbrandingsgassen daarvan niet worden afgevoerd door middel van een doeltreffende schoorsteen. 224

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 235