ARTIKEL 369 Voorkoming van voor het aanzien der omgeving schadelijk gebruik Het is verboden een bouwwerk, een open erf of een terrein zodanig te ge- bruiken dat daardoor het aanzien der omgeving wordt geschaad. ARTIKEL 370 Zuivering van voorwerpen in met ongedierte besmette gebouwen Indien een gebouw of een gedeelte van een gebouw is besmet met ongedierte, kunnen burgemeester en wethouders de gebruiker van het gebouw of het gedeelte van het gebouw aanschrijven de daarin aanwezige voorwerpen bin- nen een door hen te bepalen termijn te doen zuiveren. Degene tot wie een aanschrijving als in lid 1 bedoeld is gericht, is verplicht daaraan te voldoen. Paragraaf 8: Gebruik van de riolering ARTIKEL371 Verbod om bepaalde stoffen in de riolering te brengen Het is verboden: a. stoffen, welke schade aan de riolering en de daarmede in verband staande inrichtingen kunnen veroorzaken, of stoffen of voorwerpen, die de werking van afvoerleidingen kunnen belemmeren, of stoffen, die, doordat ze lichtont- vlambaar zijn of doordat ze oorzaak kunnen zijn van ontploffingen, gevaar kunnen opleveren, b. vloeistoffen in zo grote hoeveelheden, dat ze de behoorlijke werking van de riolering belemmeren, naar de riolering af te voeren of handelingen te verrichten, die ten gevolge hebben, dat genoemde stoffen of voorwerpen in de riolering geraken. Het is verboden stoffen, die het behoorlijk functioneren van rioolwaterzuive- ringsinrichtingen kunnen belemmeren, af te voeren naar een riolering, aan- gesloten op een rioolwaterzuiveringsinrichting of handelingen te verrichten, die ten gevolge hebben dat genoemde stoffen in die riolering geraken.

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 237