d. de plaats, de aard en de bestemming van het bouwwerk of van de bouw- 2 werken, waarop de aanvraag betrekking heeft; indien de aanvraag een woon- keet betreft, moet uit de aanvraag tevens blijken dat het bouwwerk inderdaai is bestemd om te voorzien in een tijdelijke behoefte aan woongelegenheid; g e. een opgave van de aannemingssom van het uit te voeren werk en, zo deze ontbreekt, een globale raming van de kosten. Indien een gemachtigde is aangewezen moet een machtiging worden over- gelegd. 4 Bij de aanvraag moeten de ter beoordeling daarvan nodige tekeningen, be- rekeningen en overige gegevens worden gevoegd. 5 De aanvraag moet door de aanvrager of, indien een gemachtigde is aan- gewezen, door de gemachtigde zijn ondertekend. De tekeningen en de overige bescheiden moeten door de aanvrager of door de gemachtigde zijn onder- tekend dan wel gewaarmerkt. 6 Burgemeester en wethouders zijn bevoegd met betrekking tot de in lid 5 be-. doelde bescheiden nadere regelen te stellen omtrent inhoud, inrichting, uit- 1 voering, vorm, aantal en wijze van indiening. ARTIKEL 16 Niet-ontvankelijkheid van de aanvrager 1 Burgemeester en wethouders kunnen bij een met redenen omkleed besluit de aanvrager in zijn aanvraag niet-ontvankelijk verklaren, indien niet is voldaar aan de in of krachtens artikel 15 gestelde eisen of nadere regelen. Van een besluit tot niet-ontvankelijk-verklaring zenden burgemeester en wethouders zo spoedig mogelijk een afschrift aan de aanvrager. 2 De aanvrager kan tegen het besluit tot niet-ontvankelijk-verklaring binnen een maand na de dag, waarop het afschrift is verzonden, bij de gemeenteraad ir beroep komen. ARTIKEL 17 Door burgemeester en wethouders in te winnen adviezen 1 Alvorens op een aanvraag te beslissen winnen burgemeester en wethouders i het advies in van: a. het bouwtoezicht; b. het college, bedoeld in artikel 85 der Woningwet, belast met het uitbrengeo van advies omtrent de welstand. Zie bijlage A. 14

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 24