Beroepsregels Paragraaf 1: Beroep op de gemeenteraad ARTIKEL 389 Vorm en inhoud van het beroepschrift 1 Beroep op de gemeenteraad moet schriftelijk worden ingesteld. 2 Het beroepschrift moet inhouden: a. naam en adres van de tot het beroep gerechtigde en indien een ge- machtigde is aangewezen ook die van de gemachtigde; b. indien het gericht is tegen een besluit van burgemeester en wethouders, de dagtekening en het nummer van het besluit; c. de gronden van het beroep; d. een omschrijving van de beslissing welke wordt verlangd. Indien een gemachtigde is aangewezen, moet een machtiging worden over- gelegd. 3 Het beroepschrift moet door de tot het beroep gerechtigde of zijn gemachtigde zijn ondertekend. 4 Bij ontvangst van een beroepschrift wordt vanwege burgemeester en wethou- ders een gedagtekend ontvangstbewijs verstrekt. In dit ontvangstbewijs wordt een mededeling opgenomen, waarin wordt verwezen naar het bepaalde in de artikelen 390 en 391. ARTIKEL 390 Behandeling van het beroep 1 ln geval het beroep is gericht tegen een aanschrijving van burgemeester en wethouders als bedoeld in artikel 25 der Woningwet, of een aanschrijving gegrond op een bepaling van deze verordening, beslist de gemeenteraad binnen twee maanden na de dag, waarop het beroep is ingesteld. Zijn be- slissing is met redenen omkleed. 2 Behalve in de gevallen, genoemd in het vorige lid, beslist de gemeenteraad binnen drie maanden na de dag, waarop het beroepschrift is ontvangen. De gemeenteraad kan de termijn van drie maanden met ten hoogste twee maanden verlengen. Zijn beslissing is met redenen omkleed. 241

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 252