3 Burgemeester en wethouders zenden zo spoedig mogelijk aan hem die het beroep heeft ingesteld een afschrift van het besluit van de gemeenteraad, Indien beroep werd ingesteld tegen een aanschrijving als bedoeld in artikel 25 van de Woningwet of artikel 343 van deze verordening, zenden burgemees- ter en wethouders tevens een afschrift van het besluit van de gemeenteraad aan de hypotheekhouders aan de bij de inschrijving der hypotheek gekozen woonplaats. ARTIKEL 391 Gevolgen van de beslissing van de gemeenteraad 1 Wijkt de beslissing van de gemeenteraad af van die van burgemeester en wet- houders dan regelt het raadsbesluit al datgene wat ten gevolge van die af- wijking regeling behoeft. 2 Indien het besluit van de gemeenteraad strekt tot het verlenen van een ver- gunning, toestemming of vrijstelling als bedoeld in deze verordening, geldt het afschrift, genoemd in artikel 390, lid 3, als een door burgemeester en wethouders verleende vergunning, toestemming of vrijstelling. 3 Indien de beslissing van de gemeenteraad op een beroep tegen intrekking van een vergunning of toestemming, als bedoeld in deze verordening, strekt tot ongegrondverklaring van de intrekking, wordt de vergunning of toestem- ming opnieuw van kracht. Paragraaf 2: Beroep op burgemeester en wethouders ARTIKEL 392 Vorm en inhoud van het beroepschrift 1 Beroep op burgemeester en wethouders moet schriftelijk worden ingesteld. 2 Het beroep moet inhouden: a. naam en adres van de tot het beroep gerechtigde en indien een ge- machtigde is aangewezen ook die van de gemachtigde; b. de dagtekenmg en de inhoud van de beslissing van het bouwtoezicht, waartegen het beroep wordt ingesteld; c. de gronden van het beroep; d. een omschrijving van de beslissing die wordt verlangd.

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 253