Administratieve bepalingen omtrent het bouwen in beroep komen bij de gemeenteraad of, indien het een woonkeet betreft, bij Gedeputeerde Staten. ARTIKEL 20 Aan een bouwvergunning te verbinden voorwaarden 1 Aan een bouwvergunning mogen slechts voorwaarden worden verbonden ter bescherming van de belangen, ten behoeve waarvan de bepalingen strekken krachtens welke de vergunning wordt verleend en waaraan het bouwwerk of de bouwwerken, waarop de aanvraag betrekking heeft, moet(en) voldoen. 2 Een besluit tot het verlenen van een voorwaardelijke vergunning is met redenen omkleed. 3 Tegen een besluit, als bedoeld in lid 2, kan de aanvrager binnen één maand na de dag waarop het afschrift van het besluit is verzonden, in beroep komen bij de gemeenteraad of, indien het een woonkeet betreft, bij Gedeputeerde Staten. ARTIKEL 21 Gronden van weigering van een bouwvergunning 1 De bouwvergunning mag alleen en moet worden geweigerd, indien: a. het bouwwerk of de bouwwerken, waarop de aanvraag betrekking heeft, niet zou(den) voldoen aan deze verordening en aan de krachtens deze ver- ordening gestelde nadere regelen of nadere eisen of, indien het een woonkeet betreft, deze niet zou voldoen aan de algemene maatregel van bestuur, be- doeld in artikel 23, lid 2 van de Woningwet (Woonketenbesluit); b. het bouwwerk of de bouwwerken in strijd zou(den) zijn met een bestem- mingsplan of met de krachtens zodanig plan gestelde eisen; c. vocr het bouwwerk een vergunning ingevolge de Monumentenwet is vereist en deze niet is verleend; d. niet zou worden voldaan aan de provinciale of de gemeentelijke verorde- ning tot bescherming of behoud van monumenten. 2 Een besluit tot weigering van de vergunning is met redenen omkleed. 3 Burgemeester en wethouders zenden zo spoedig mogelijk een afschrift van hun besluit tot weigering van de vergunning aan de aanvrager. 4 Tegen een besluit tot weigering van de vergunning kan de aanvrager binnen één maand na de dag, waarop het afschrift van het besluit is verzonden, bij de gemeenteraad of, indien het een woonkeet betreft, bij Gedeputeerde Staten in beroep komen. 17

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 27