Administratieve bepalingen omtrent net bouwen 6 De rechthebbende is verplicht om binnen drie maanden na aanzegging van burgemeester en wethouders het bouwwerk: a. af te breken, indien het een woonkeet betreft, b. te zijner keuze hetzij af te breken, hetzij in overeenstemming te brengen met de terzake geldende voorschriften of eisen, indien het een bouwwerk be- treft, bedoeld in het eerste lid, onder a t/m d. 7 Tegen een besluit tot het toestaan van een kortere termijn dan gevraagd, zowel in eerste instantie als bij verlenging, alsmede tegen een besluit tot weigering van de verlenging kan de aanvrager binnen één maand na de dag waarop het afschrift van het besluit is verzonden, in beroep komen bij de gemeente- raad of, indien het een woonkeet betreft, bij Gedeputeerde Staten. ARTIKEL 23 Ontstenienis van de aanvrager van een bouwvergunning Bij ontstentenis van de oorspronkelijke aanvrager van een bouwvergunning, voordat de beslissing op de aanvraag onherroepelijk is geworden, kunnen burgemeester en wethouders op verzoek van de rechtverkrijgende deze verder als aanvrager beschouwen. ARTIKEL 24 Tenaamstelling en uitreiking der bouwvergunning; geldigheid der bescheiden; inzage en afschriften der bescheiden 1 De bouwvergunning wordt verleend aan de aanvrager en wordt op zijn naam gesteld. 2 De bouwvergunning wordt zo spoedig mogelijk aan de aanvrager uitgereikt; een vanwege burgemeester en wethouders gewaarmerkt stel van de over- geiegde bescheiden wordt bij deze vergunning gevoegd. 3 lndien afschriften of afdrukken afwijken van de bescheiden, waarop de beslis- sing op de aanvraag om bouwvergunning is genomen, gelden deze laatste. 4 Burgemeester en wethouders kunnen ieder die kan aantonen, dat hij belang- hebbende is, inzage geven van de vergunning en de daarbij behorende be- scheiden en tegen ontvangst der kosten daarvan afschriften en afdrukken verstrekken. ARTIKEL 25 Overdraagbaarheid der vergunning Burgemeester en wethouders kunnen de bouwvergunning op verzoek van degeen op wiens naam de vergunning is gesteld of van zijn rechtverkrijgende 19

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 29