4e afd. 30 maart 1967 bepalingen betreft, nagenoeg geheel gelijk zijn aan die, welke reeds door de gemeenteraad van Haarlem zijn aanvaard, gaat tevens hierbij. Wij stellen u derhalve voor een nieuwe bouwverordening vast te stellen conform het model van de „adviescommissie voor de unificatie" en daarin de wijzigmgen aan te brengen, welke zijn vermeld in het ontwerp-wiizi- gmgsbesluit. J De bouwverordening ware in werking te doen treden op de eerste dag van de maand volgende op die waarin zij zal worden afgekondigd' 100! îjuidige verordening, vastgesteld bij raadsbesluit van 29'november 1934, dient op dat tijdstip te vervallen. Een en ander ware op te nemen in artikel 400. Bij de ter inzage gelegde stukken bevindt zich het model van nadere regelen behorende bij de bouwverordening". Wij zijn voornemens dit mo- del, dat eveneens door meergenoemde commissie is ontworpen, te zijner tijd ongewijzigd over te nemen. De normbladen, uitgegeven door het Nederlands Normalisatie-instituut waarnaar m verscheidene artikelen van de verordening wordt verwezen bggen eveneens voor u ter visie. Tenslotte merken wij nog op dat de ,,unificatiecommissie" zal blijven voortbestaan; zij heeft het voornemen het model door periodieke aanpas- smg „up to date" te houden, waarbij de tekortkomingen, welke zich on- danks de grote deskundigheid van de leden ongetwijfeld zullen openbaren centraal kunnen worden weggenomen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. H. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 2