Administratieve bepaiingen omtrent het bouwen regelen" worden gelezen: ,,de algemene maatregel van bestuur, bedoeld in artikel 23, lid 2 van de Woningwet (Woonketenbesluit). 3 Een verklaring, als bedoeld in Iid 2, ten aanzien van een gedeelte van een bouwwerk wordt slechts afgegeven, indien voldoende is gewaarborgd, dat het nog niet gereed gekomen gedeelte geen gevaar voor de veiligheid van de gebruikers van het gereed gekomen gedeelte kan opleveren. 4 Indien het een gebouw betreft, geldt de verklaring, bedoeld in lid 2, tevens als verklaring, bedoeld in artikel 29, lid 1, dat tegen het in gebruik geven of nemen van het gebouw of een gedeelte daarvan bij burgemeester en wethouders geen bezwaar bestaat. ARTIKEL29 Verklaring van geen bezwaar tegen ingebruikgeving of ingebruik- neming 1 Het is verboden een nieuw of geheel vernieuwd gebouw of een gedeelte daar- van in gebruik te geven of te nemen, voordat door of namens burgemeester en wethouders een verklaring is afgegeven, dat daartegen geen bezwaar bestaat. 2 Indien burgemeester en wethouders dit bij het verlenen van een bouwvergun- ning voor het vergroten, veranderen of gedeeltelijk vernieuwen van een ge- bouw bepalen, geldt het in het eerste lid omschreven verbod eveneens voor een vergroot, veranderd of gedeeltelijk vernieuwd gebouw, voor zover betreft het vergrote, veranderde of vernieuwde gedeelte. ARTIKEL30 Intrekking der bouwvergunning 1 Burgemeester en wethouders kunnen een bouwvergunning bij een met redenen omkieed besluit intrekken, indien: a. blijkt, dat de vergunning ten gevolge van een onjuiste of onvolledige opgave is verleend; b. binnen zes maanden na dagtekening van de bouwvergunning geen begin met de werkzaamheden is gemaakt of de werkzaamheden zich in dat tijdvak hebben beperkt tot slopings- of grondwerken of tot werkzaamheden van voor- bereidende aard; 21

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 31