Inleiding administratieve adviezen en aan instellingen als de Hinderwet- en Bouw- toezichtvereniging en de Stichting Beoordeling Bouwconstructies en Bouw- materialen voor de technische adviezen en of deze instellingen bij hun adviezen in genoegzame mate eenheid in de toepassing van de voorschriften van de model-bouwverordening zullen kunnen bevorderen. De praktijk zal dit moeten uitwijzen. Samenstelling van de Adviescommissie De Adviescommissie voor de unificatie en de toepassing van de gemeentelijke bouwverordeningen was bij de vaststelling van de model-bouwverordening als volgt samengesteld: mr. F. Andriessen directeur van het Katholiek Instituut voor Volkshuis- vesting, vertegenwoordiger van dit Instituut; A. H. M. Basart architect in algemene dienst van het Instituut voor Gezond- heidstechniek T.N.O., vertegenwoordiger van dat instituut; P. C. van den Berg bouwkundige bij de Provinciale Waterstaat voor Zuid- Holland, vertegenwoordiger van de provinciën; T. Bier architect, vertegenwoordiger van de Bond van Christelijke Woning- bouwverenigingen en -stichtingen in Nederland; D. Booijenga oud-technisch hoofdambtenaar van Publieke Werken Amster- dam, vertegenwoordiger van de Nationale Woningraad; mr. H. Greebe burgemeester van Zweeloo; dr. H. A. C. M. van Grunsven burgemeester van Weert; W. Harmsma burgemeester van Opsterland; C. 1. Henke architect, vertegenwoordiger van de Bond van Nederlandsche Architecten; mr. 1. FJansen secretaris der gemeente Arnhem; W. A. H. W. M. Janssen directeur van de Bouw- en Woningdienst der gemeente Utrecht, vertegenwoordiger van het Nederlands Instituut voor Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting; mr. E. H. A. Kocken administrateur-A bij het Instituut voor Bestuursweten- schappen;

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 322