H. P. C. Maas directeur van de Aannemingsmaatschappij „Wilma" te Weert, vertegenwoordiger van de Raad van Bestuur Bouw- bedrijf; prof. dr. ir. J. P. Mazure hoogleraar aan de Technische Hogeschool te Delft, vertegenwoordiger van het Nederlandse Normalisatie- instituut; J. Moll oud-directeur van Gemeentewerken van Vlissingen; mr. H. A. Mulder medewerker van de afdeling Juridische Zaken van het Ministerie van Volkshuisvesting en Bouwnijverheid, vertegen- woordiger van de Minister van Volkshuisvesting en Bouw- nijverheid; mr. 1. Nieuwenhuis chef van de 1e afdeling van de Provinciale Griffie van Groningen, vertegenwoordiger van de provinciën; ir. F. Ottevangers hoofdingenieur-directeur van de Volkshuisvesting en de Bouwnijverheid voor de provincie Noord-Holland, vertegen- woordiger van de Minister van Volkshuisvesting en Bouw- nijverheid; prof. dr. S. O. van Poelje directeur van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten; dr. A. Roodvoets oud-secretaris van Bouw- en Woningtoezicht der gemeente Rotterdam; ir. F. E. Samson - oud-hoofdingenieur van Bouw- en Woningtoezicht der gemeente Amsterdam; ir. 1. Sippel hoofd van het Bureau Bouwtechniek van de afdeling Technisch Onderzoek van de Centrale Directie van de Volkshuisvesting en de Bouwnijverheid, vertegenwoordiger van de Minister van Volkshuisvesting en Bouwnijverheid; ir. J. C. van Teijlingen oud-directeur van Bouw- en Woningtoezicht der gemeente Amsterdam; ir. H. J. G. van der Veen directeur van Bouw- en Woningtoezicht der gemeente Rotterdam, vertegenwoordiger van de Hinderwet- en Bouwtoezichtvereniging; T. Visser gemeente-architect van Zuidlaren;

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 323