Paragraaf IA: Verbod tot bouwen van meergezinshuizen ARTIKEL 35 Verbod tot bouwen van woningen boven elkaar 1 Het is verboden twee of meer woningen geheel of gedeeltelijk boven elkaar te bouwen. 2 Vrijstelling kan worden verleend van het bepaalde in lid 1 voor bijzondere woongebouwen. Paragraaf 2: Bouwen buiten een bestemmingsplan ARTIKEL36 Bouwen buiten een bestemmingsplan 1 In gedeelten van de gemeente buiten de bebouwde kom waarvoor nog geen bestemmingsplan geldt, mogen geen andere bouwwerken worden gebouwd dan bouwwerken, die niet tot bewoning zijn bestemd en uitsluitend dienen voor doeleinden van bodemcultuur en veeteelt, pluimveeteelt daaronder be- grepen. 2 Niet van toepassing is het bepaalde in lid 1 op: a. bouwwerken van openbaar nut, die niet tot bewoning bestemde gebouwen zijn; b. het geheel of gedeeltelijk vernieuwen of veranderen van bouwwerken zon- der wijziging van de aard en de bestemming van het bouwwerk. 3 Vrijstelling kan worden verleend van het bepaalde in lid 1 voor: a. het bouwen van dienstwoningen bij de in lid 2, onder a, bedoelde bouw- werken; b. het bouwen van niet meer dan één woning ten dienste van een onder de bepalingen van lid 1 vallend bedrijf; c. het bouwen van andere bouwwerken dan die onder a en b genoemd, indien deze bouwwerken niet tot bewoning zijn bestemd, naar hun aard en besterr- ming buiten de bebouwde kom toelaatbaar zijn en het karakter van de om- geving niet aantasten; d. het vergroten van tot bewoning bestemde gebouwen zonder wijziging van de aard en de bestemming van het gebouw. 26

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 36