N Constructie van bouwwerken ARTIKEL 248 Wenk voor de toepassing Lid 3. Behalve het doordringen van water, beoogt deze bepaling het door- dringen van gas uit lekken in de gasleiding in de straat naar ruimten binnen het gebouw zoveel mogelijk te voorkomen, zulks met het oog op de veilig- heid van de gebruikers van het gebouw. De eis van waterdichtheid van de doorvoering geldt daarom ook, indien er voor die eis uit een oogpunt van het doordringen van water geen reden zou bestaan. Lid 5, onder a. Indien het onvermijdelijk is een grondleiding veel afschot te geven, kunnen extra-ontstoppingsstukken nodig zijn. ARTIKEL 249 Wenk voor de toepassing Voor deze nadere regelen zie men bijlage F van de verordening. ARTIKEL 250 Wenk voor de toepassing Zie in verband met het bepaalde in het slot van lid 5 ook artikel 226, lid 2. ARTIKEL 251 Wenken voor de toepassing Algemeen. In verband met dit artikel zij opgemerkt dat het aanbeveling ver- dient in de bouwvergunning de voorwaarde op te nemen, dat beer-, gier- en rottingsputten niet in gebruik mogen worden gesteld voordat zij van gemeente- wege zijn goedgekeurd. Lid 2. Indien een beerput of een rottingsput van een woning slechts zodanig in het erf van de woning zou kunnen worden geplaatst, dat voor het ledigen de woning zou moeten worden betreden, kan worden overwogen de put in de weg vöôr de woning toe te laten. ARTIKEL 253 Wenk voor de toepassing Voor deze nadere regelen zie men bijlage F van de verordening. 147

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 462