40 4e afd. 30 maart 1967 AANKOOP GROND NABIJ DE KERKLAAN Heemstede, 8 maart 1967. Aan de Raad, Ten behoeve van de uitvoering van het bestemmingsplan „Van Merlen- laan-Kerklaan" dient de gemeente te beschikken over het achterste ge- deelte, ter grootte van ongeveer 1050 m^, van het aan D. H. Granneman, Heemsteedse Dreef 63, alhier, in eigendom toebehorende perceel, kada- straal bekend sectie B, nummer 3496, gelegen aan de Kerklaan. De met de eigenaar over de aankoop gevoerde onderhandelingen hebben tot overeenstemming geleid. De koopprijs en de voorwaarden waaronder de koopovereenkomst behoudens Uw instemming en goedkeuring door ge- deputeerde staten is gesloten, zijn vermeld in de voorlopige koopakte, welke met een situatietekening en een taxatierapport voor U ter inzage is gelegd. Wij stellen U voor tot aankoop van bedoeld perceelsgedeelte op basis van de voorlopige koopakte te besluiten. Een ontwerp-besluit bieden wij U daartoe aan. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 8 maart j.l. met het advies van de commissie voor het grondbedrijf BESLUIT: a. ter uitvoering van het bestemmingsplan „Van Merlenlaan-Kerklaan" van D. H. Granneman, Heemsteedse Dreef 63, alhier, aan te kopen het op de bij dit besluit behorende situatietekening met arcering aangeduide gedeelte, ter grootte van ongeveer 1050 m2, van het perceel kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B nummer 3496, zulks tegen de prijs en onder de voorwaarden welke zijn vermeld in de eveneens bij dit be- sluit behorende voorlopige koopakte; b. de krachtens het sub a. bepaalde te verwerven grond in te brengen in het grondbedrijf voor de koopsom en de verder op de aankoop vallende kosten. Heemstede, 30 maart 1967. De raad voornoemd, irzitter, De secretaris.

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 582