41 2e aM. 30 maart 1967 WIJZIGING INDELING VERTREKKEN RAADHUIS Heemstede, 8 maart 1967. Aan de Raad, De afdeling financiën, onderwijs en personeelszaken der secretarie is thans ondergebracht in twee vertrekken van het Raadhuis. Hoewel deze vertrekken door een deur met elkander verbonden zijn vormt deze scheiding toch een belemmering voor het efficiënt werken op de afdeling. Bovendien heeft één der kamers slechts één raam op het noorden, hetgeen aan de geschiktheid van deze kamer als werkruimte afbreuk doet. Wij achten het in verband met het vorenstaande noodzakelijk, dat deze beide vertrekken door verwijdering van de tussenmuur tot één worden samengevoegd, waardoor een ruimte zal ontstaan van ongeveer dezelfde afmetingen als die waarin de afdeling bevolking, burgerlijke stand en mili- taire zaken is ondergebracht. De hieruit voortvloeiende kosten zijn betrekkelijk hoog, omdat de te verwijderen muur een dragende muur is, waardoor het aanbrengen van een ijzeren steunbalk nodig is en bovendien de muur één geheel vormt met een schoorsteen. Volgens de plannen voor de algehele verbouwing van het Raadhuis zal de betreffende muur toch grotendeels moeten worden gesloopt, zodat er uit dien hoofde geen bezwaar behoeft te bestaan tegen de samenvoeginp* van beide vertrekken. De in totaal uit deze samenvoeging voortvioeiende kosten worden begroot op f 18.500,—. Een specificatie van dit bedrag is voor u bij de stukken ter mzage gelegd. Wij stellen u voor het genoemde bedrag door vaststelling van nevens- gaand ontwerp-besluit te onzer beschikking te stellen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders en het advies van de commissie van Openbare Werken; BESLUIT: burgemeester en wethouders ten behoeve van de samenvoeging van twee vertrekken in het Raadhuis, waarin de afdeling financiën, onderwijs en personeelszaken is ondergebracht, een krediet ter beschikking te stellen van f 18.500,in 10 jaren af te schrijven ten laste van de gewone dienst der gemeentebegroting. Heemstede, 30 maart 1967. De Raad voornoemd, De secrej^ris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 584