44 4e afd. 30 maart 1967 4. spraak op een bezwaarschrift krachtens artikel 300, tweede lid, in verband met artikel 299 der gemeentewet, door de belanghebbende ingediend, blijkt, dat de raming te hoog is geweest, in welk geval het recht verschuldigd is naar de uit die uitspraak blijkende kosten van het werk. Tot de hiervoor bedoelde kosten worden mede gerekend de kosten van eventuele technische installaties en van de af- werking. Ingeval van vervanging van een verleende vergunning binnen een jaar is voor de nieuwe vergunning het gehele bedrag verschuldigd en wordt van de leges, betaald voor de vervangen vergunning, de helft gerestitueerd. Indien de houder van een vergunning bij schriftelijke door hem ondertekende verklaring binnen drie maanden na dag- tekening van de vergunning daarvan afstand doet, wordt aan hem van de daarvoor betaalde leges, indien en voor zover deze f 50,te boven gaan, de helft gerestitueerd. Behandeling van een aanvraag om een vergunning welke slechts met toepassing van artikel 20 der Wederopbouwwet kan worden verleend, ongeacht of de vergunning wordt ver- leend, c.q. goedgekeurd, boven de eventueel ingevolge punt 1 verscliuldigde leges Behandeling van een aanvraag om vergunning welke slechts met toepassing van artikel 17 of artikel 18 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening kan worden verleend, on- geacht of de vergunning wordt verleend, boven de even- tueel ingevolge punt 1 verschuldigde leges Aanlegvergunning als bedoeld in artikel 14 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening H. Woonruimtewet 1947 (Stbl. H 291) Vergunning als bedoeld in artikel 1 van de Woonruimtewet 1947 (Stbl. H 291): a. indien het betreft een vergunning voor inwoning b. indien het een andere vergunning betreft J. Algemene Politieverordening 1. Venten c.a.; muziek, vertoningen enz. op of aan de weg. Een ventvergunning; een vergunning tot het opkopen of inzamelen van goede- ren, oude materialen, schillen, resten van levensmiddelen of andere afvalstoffen; een vergunning tot het op of aan de weg uitoefenen van het bedrijf van straatfotograaf, orgeldraaier of een soort- gelijk beroep; a. geldig voor één dag b. geldig voor één maand c. geldig voor één jaar Met een vergunning, geldig voor één jaar, wordt gelijk- gesteld de jaarlijkse visering van een verleende vergunning door de hoofdinspecteur van politie. 2. Voor het publiek toegankelijke gebouwen; vermakelijk- heden. a. Vergunning tot het houden van een voordracht, tentoon- stelling, muziek- of zanguitvoering of van andere ver- f 100,— 50,— 15,— 1,— 2,— 0,50 3,— 15,—

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 596