44 4e afd. 30 maart 1967 2,— 15,- makelijkheden in een voor het publiek toegankelijke ruimte als bedoeld in artikel 91 der Algemene Politie- verordening b. Vergunning tot het maken van muziek in een onder a. genoemde ruimte, per kalenderjaar of gedeelte daar- van c. Vergunning tot het geven van gelegenheid tot dansen, als bedoeld in artikel 93 der Algemene Politieverorde- ning 2,— d. Ontheffing van het sluitingsuur voor inrichtingen als bedoeld in artikel 104 der Algemene Politieverordening per avond en/of nacht 2 3. Alle andere niet onder 1 en 2 genoemde vergunningen en ontheffingen 2 K. Andere dan de hierboven onder A t/m H genoemde begunsti- gende beschikkingen 2 n. ADMINISTRATIEVE DIENSTEN. A. Afschriften, uittreksels, gedrukte stukken, e.d. 1. Afschriften, uittreksels, duplicaten: a. een afschrift van of uittreksel uit besluiten, akten of andere stukken, per biadzijde of gedeelte daarvan, ge- schreven, getypt of gestencild, alsmede fotocopieën per bladzijde, voor zover hieronder niet afzonderlijk ge- noemd 7 50 b. een duplicaat vaccinebewijs 1' c. een duplicaat. aanslagbiljet j' 2. Gedrukte stukken: a. de ontwerp-begrotingen met memorie van toelich- tinS 25,- b. de gemeenterekening 25 c. het verslag van het bedrijf voor Openbare Werken of van het Gas-, Waterleiding- en Elektriciteitsbedrijf 20, d. de algemene politieverordening 7,50 e. de bouwverordening 75' f. de toelichting op de bouwverordening 15^ g. een abonnement op de raadsstukken, per jaar 10, h. een abonnement op het raadsverslag, per jaar 10, i. overige gedrukte en gestencilde stukken, voor zover afdrukken zijn gemaakt en de voorraad strekt, per bladzijde of gedeelte daarvan tt o,25 B. Archief 1. Het doen van nasporingen door gemeente-ambtenaren in het oud-archief per man-uur of gedeelte daarvan aan de nasporing besteed g 2. Afschriften van of uittreksels uit stukken, behorende tot het oud-archief, boven en behalve het recht, genoemd onder 1, per bladzijde of gedeelte daarvan 2,50 C. Bevolking 1. Het verstrekken van inlichtingen uit het bevoikingsregis- ter en het verblijfsregister gevraagd: a. door of vanwege een kerkgenootschap dan wel door een

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 597