44 4e afd. 30 maart 1967 of gedeeltelijke terugbetaling van een niet of niet ten volle gebruikt abonnement vindt niet plaats. 2. Huvvelijksvoltrekking a. huwelijksvoltrekkingen in het raadhuis, op andere tijd en op andere wijze dan ingevolge artikel 4 der wet van 23 april 1879 (Staatsblad no. 72) voor kosteloze huwe- lijksvoltrekking is bepaald: 1. op maandag 2. op dinsdag 3. op woensdag tussen 11.30 en 12.30 uur 4. op donderdag tussen 11.30 en 12.30 uur 5. op vrijdag 6. op zaterdag 7. op zondag en daarmede gelijkgestelde feestdagen, bepaaid in artikel 183 der gemeentewet b. huwelijksvoltrekking in het raadhuis, op werkdagen na 12.30 uur, de onder a, sub 1 t/m 6 genoemde rechten, vermeerderd met c. huwelijksvoltrekking buiten het raadhuis, indien van het onvermogen van partijen niet is gebleken, de onder a, sub 1 t/m 7 genoemde rechten, vermeerderd met 3. Trouwboekjes. a. een trouwboekje b. een duplicaat van een trouwboekje c. een trouwboekje in luxe uitvoering d. een duplicaat van een trouwboekje in luxe uitvoering E. Kadaster 1. Het raadplegen van de bij het gemeentebestuur berustende kadastrale stukken: a. indien daarbij de bijstand van een ambtenaar van de gemeente is verkregen, per kwartier of een gedeelte daarvan b. in de overige gevallen per kwartier of een gedeelte daarvan een en ander ongeacht het resultaat van de bedoelde ver- richting. 2. Het door de belanghebbende zelf maken van kopieën of sehetsen uit de plans of uittreksels uit de leggers behalve de onder 1 genoemde rechten, tot vijf percelen voor elk perceel meer 3. Het al dan niet schriftelijk verstrekken van een opgave van gegevens uit de onder 1 bedoelde stukken tot vijf percelen voor elk perceel meer F. Kiezersregister Een afschrift van het kiezersregister per stemdistrict of een gedeelte daarvan G. Lijkschouw Het ingevolge artikel 29h van de wet op de lijkbezorging doen schouwen van een lijk door een gemeentelijke lijkschouwer, ge- volgd door het afgeven van een verklaring van overlijden als bedoeld in artikel 29k van die wet 200,- 2,50 0,40 15,- 15,

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 600