44 4e afd- 30 maart 1967 H. Openbare werken 1. Lichtdrukken van plannen, kaarten of tekeningen uit het archief van het bedrijf voor Openbare Werken, voor zover deze iichtdrukken ten verkoop in voorraad zijn, per dm2 Llcntdrukken van plannen, kaarten of tekeningen uit het archief van het bedrijf voor Openbare Werken, voor zover de^e iichtdrukken niet ten verkoop beschikbaar zijn, per 3. Het raadplegen of inzage nemen van de onder 1 genoemde plannen, kaarten of tekeningen, voor elk kwartier of se- deeite daarvan 4. Uittreksels uit of afschriften van de onder 1 genoemde plannen, kaarten of tekeningen, per dm2 5. Het met toestemming zelf maken van een uittreksel uit of afschrift van de onder 1 genoemde plannen, kaarten of tekenmgen voor elk kwartier of gedeelte daarvan daaraan besteed, behalve de onder 3 genoemde rechten 6. Fotocopieën van de onder 1 genoemde plannen, kaarten of tekenihgen per dm2 J. Verklaringen omtrent personen 1. Paspoorten a. behandeling van een aanvraag tot het verkrijgen of tot het verlengen van de geidigheidsduur van een paspoort het aanbrengen van een wijziging, aanvuiling of verkla- nng in een paspoort 2. Behandeling van een aanvraag tot het verkrijgen van een toeristenkaart-B 3. Een bewijs van Nederianderschap 4. Legalisatie van een handtekening 5. Een verklaring omtrent het gedrag 2' 6. Elke andere dan de onder 1 t/m 5 genoemde verkiaringen welke in het bijzonder belang van betrokkenen wordt on- gemaakt 2 K. Woonvergunningen Het verstrekken van inlichtingen omtrent verleende vergun- mngen ingevolge artikei 1 van de Woonruimtewet 1947, Stbl H 291, bij een abonnement met een geldigheidsduur van een jaar, voor 50 inlichtingen 10 100 inlichtingen 200 inlichtingen 100' Een abonnement wordt geacht te zijn aangegaan op de dag waarop het verschuldigde recht is voldaan, tenzij een andere datum is overeengekomen. Gehele of gedeelteiijke terugbeta- ling van een niet of niet ten volle gebruikt abonnement vindt met plaa.ts. L. Andere administratieve diensten 1. Het verstrekken van een in het bijzonder belang van de aanvrager zijnde inlichting uit politierapporten betreffende aanrrjdmgen of andere ongevallen, alsmede het verstrek- ken van een inlichting aan een verzekeringsmaatschappij over diefstal of verloren, c.q. vermiste voorwerpen M 5 - 2. Het verstrekken van een niet hierboven onder II genoemde administratieve dienst, met uitzondering van het mondeling verstrekken van inlichtingen en de afgifte van bewijzen van onvermogen 2 0,10 0,15 0,40 1,— 3,— 1,—

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 601