3. Indien van de in het tweede lid bedoelde gelegenheid geen ge- bruik wordt gemaakt, deelt het hoofd van bouw- en woningtoezicht dit zo spoedig mogelijk aan burgemeester en wethouders mede. Paragraaf 2 Technische beoordeling van de aanvraag Artikel 5. 1. De ambtenaar onderzoekt zo spoedig mogelijk of het te ver- wezenlijken bouwplan strijdt met: a. een bestemmingsplan; b. de in of krachtens de Bouwverordening gegeven voorschriften; en c. het Woonketenbesluit, voor zover het een woonkeet betreft. 2. Hij onderzoekt of a. het verlenen van vrijstellingen nodig en/of mogelijk is; b. nadere eisen gesteld moeten worden; en c. voorwaarden gesteld moeten worden. 3. In de voorwaarden als bedoeld in het tweede hd, onder c, kan mede worden bepaald, dat over met name genoemde constructies en onderdelen van het bouwwerk nadere gegevens moeten worden verstrekt bij de verdere uitwerking en dat met de uitvoering van deze constructies of met het verwerken van deze onderdelen niet mag worden begonnen, alvorens daaromtrent nadere toestemming door of vanwege burgemeester en wethouders is verleend. 4. De ambtenaar onderzoekt of de gevraagde nadere gegevens, als bedoeld in het derde lid, voldoen aan de daarvoor gegeven voor- schriften. Artikel 6. De ambtenaar stelt, indien hij constateert dat het te verwezenlijken bouwplan strijd zal opleveren met de in artikel 5, eerste lid, bedoelde voorschriften, de aanvrager in de gelegenheid het bouwplan, in zoverre 6 Tekst instructie

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 611