47 2e afd. 30 maart 1967 GELDLENING N.V. BANK VOOR NEDERLANDSCHE GEMEENTEN GROOT f 175.000,—. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op de artikelen 170 en 228 der gemeentewet; B E S L U I T met de N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten te 's-Gravenhage, hierna te noemen „geldgeefster", ten laste van de gemeente Heemstede, hierna te noemen „geldneemster", een geldlening aan te gaan groot f 175.000, (eenhonderd vijf en zeventig duizend gulden) tegen een koers van 99%%, op te nemen op 17 april 1967 en verder op de grondslag van de volgende bepalingen: Artikel 1. Geldneemster zal over het onafgeloste nominale bedrag der lening beta- ien een tegen zes en vijf/achtsten ten honderd per jaar te berekenen rente, te voldoen op 15 april en 15 oktober van elk jaar, voor het eerst op 15 okto- ber 1967. Bij de berekening van de rente zal elke maand op dertig dagen en elk jaar op driehonderd zestig dagen worden gesteld. Artikel 2. Geldneemster zal het bedrag der lening aflossen in 15 jaren en wel in de jaren 1978 tot en met 1991 11.600,per jaar en in het jaar 1992 f 12.600,De aflossingstermijnen zullen worden voldaan op 15 april van elk jaar. Artikel 3. Algehele of gedeeltelijke extra-aflossing der lening zal tot 15 april 1977 zijn uitgesloten; met ingang van laatstgenoemde datum zal geldneemster uit- sluitend op 15 april van elk jaar extra mogen aflossen, doch slechts tegen betaling van een vergoeding van één en een half ten honderd van het extra - af te lossen bedrag, indien de aflossing plaats vindt vöör 15 april 1982, terwijl zulks gedurende de verdere looptijd der lening slechts mogelijk zal zijn tegen betaling van een zodanige vergoeding, berekend naar één ten honderd van het extra af te lossen bedrag. Geldneemster zal van haar voomemen tot extra-aflossing der lening ten- minste zes maanden tevoren aan geldgeefster schriftelijk kennis geven. Deze kennisgeving is onherroepelijk en verplicht geldneemster op de ge- stelde datum de extra-aflossing te doen. De bedragen overeenkomstig dit artikel extra afgelost, zullen gerekend worden allereerst te zijn betaald in mindering van de laatste aflossingster- mijn, daarna van de voorlaatste en zo vervolgens. Artikel 4. Onverminderd het bepaalde in artikel 9 zal geldneemster aan geldgeef- ster een aandeel vergoeden ad 0,8% van het nominale leningsbedrag in de kosten verbonden aan de verkrijging van de fondsen, waaruit de onderha- vige geldlening door geldgeefster aan geldneemster wordt verstrekt. Artikel 5. Alle aan geldgeefster verschuldigde betalingen zullen geschieden te haren kantore te 's-Gravenhage of bij een nader door geldgeefster aan te wijzen betaalkantoor.

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 635