5 Tussen een woning, waarvan de kamer, bedoeld in art. 72, lid 2 (hoofdwoon- kamer) meer dan 7 m boven peil is gelegen en de afgesloten hoofdtoegang van het gebouw, waarin de woning is gelegen, moet een doeltreffende spreek- apparatuur aanwezig zijn. Vrijstelling kan worden verleend van het bepaalde in de leden 1, 2 en 3 voor wonmgen, gelegen in een gebouw waarvan de hoofdtoegang gedurende de dag en de avond wordt bewaakt. ARTIKEL126 Telecommunicatiekabel 'ndien het Staatsbedrijf der PTT ten dienste van de telecommunicatie-aanslui- tingen in woningen de nodige kabels en inbouwdozen beschikbaar heeft ge- steld, moeten deze kabels en inbouwdozen in en zo nodig buiten het gebouw volgens aanwijzing zijn aangebracht. Ten dienste van de verbinding van de in lid 1 bedoelde kabels onderling met de buiten het gebouw gelegen telecommunicatiekabel moeten ter doorvoering van de kabels door vloeren en wanden binnen het gebouw op één of meer nader aangewezen plaatsen doeltreffende doorvoerbuizen zijn aangebracht. Paragraaf 6: Sanitaire voorzieningen ARTIKEL 127 Wanden, vloer en zoldering van privaten en waterplaatsen Een privaat en een binnen een gebouw toegankelijke waterplaats moeten van de omgevende ruimten zijn afgescheiden door dichte en vlak afgewerkte wanden, welke tot een hoogte van 1,5 m boven de vloer een waterdicht afge- werkt oppervlak hebben, door een waterdichte vloer, door een stofdichte zoldering en een aan de binnenzijde afsluitbare deur. Niet van toepassing is het voorschrift van een waterdichte vloer voor privaten in woningen. Vrijstelling van het bepaalde in lid 1 kan worden verleend voor: a. het over de volle hoogte door wanden afscheiden van privaten in toilet- ruimten; b. het afscheiden of over de volle hoogte afscheiden door wanden van water- plaatsen in toiletruimten. 76

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 86