waarvan mag worden aangenomen, dat daaruit deugdelijk drinkwater in vol- 2 doende hoeveelheid kan worden betrokken, moet beschikken over een regen- bak. 3 Tot bewoning bestemde gebouwen, te zamen op één erf of terrein staand, be- hoeven, indien ze moeten beschikken over een welput, gezamenlijk slechts één welput te hebben en, indien ze moeten beschikken over een regenbak, 3 slechts één regenbak. 4 Als nadere eis kan in het belang van de gezondheid worden gesteld, dat niet tot bewoning bestemde gebouwen de beschikking moeten hebben over een welput dan wel een regenbak. ARTIKEL 140 Eisen inzake welputten Burgemeester en wethouders zijn bevoegd nadere regelen te stellen inzake de plaats, de samenstelling, de inrichting, de afmetingen van en de wijze van betrekken van water uit welputten. ARTIKEL 141 Eisen inzake regenbakken Burgemeester en wethouders zijn bevoegd nadere regelen te stellen inzake de plaats, de samenstelling, de inrichting, de afmetingen van en de wijze van regenwaterwinning voor regenbakken. 2 Paragraaf 8: Gas- en elektriciteitsvoorziening ARTIKEL 142 Eis tot het aanbrengen van een gasinstallatie 1 Een tot bewoning bestemd gebouw moet zijn voorzien van een installatie voor het gebruik van gedistribueerd gas: a. indien het gebouw op ten hoogste 40 m afstand is gelegen van een lei- ding van het distributienet, dan wel van het tracé van een in de eerstvolgende 1 jaren aan te leggen zodanige leiding; b. indien de kosten van aansluiting van de installatie aan de leiding van het distributienet voor de betrokkene niet hoger zijn dan bij een afstand van 40 m. Zie bljlage D. 82

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 92