2 in andere kamers dan bedoeld in artikel 72, lid 2, met een oppervlakte van 9,5 m2 of meer; 1 in alle overige kamers; 2 in keukens; 1 in een bijkeuken en een wasruimte; 1 op een zolder; 1 in de bergplaats, indien deze in hetzelfde gebouw is gelegen als de woning. Van deze wandcontactdozen moeten ten minste meervoudig zijn: 2 in kamers, als bedoeld in artikel 72, lid 2 (hoofdwoonkamer); 1 in alle overige kamers, in een keuken, in een bijkeuken en in een was- ruimte; e. een aansluitgelegenheid voor een warmwatertoestel in of nabij elke keuken of in of nabij elke badruimte; f. een aansluitgelegenheid voor kookdoeleinden in elke keuken; g. een aansluitgelegenheid voor een verwarmingstoestel in elke badruimte, tenzij de badruimte wordt voorzien van verwarming door middel van een cen- trale verwarmingsinstallatie; h. de voor de ingevolge het voorgaande van dit lid vereiste aansluitgelegen- heden en lichtpunten nodige leidingen met de daarbij behorende bedrading vanaf de plaats voor de elektriciteitsmeter; j. de nodige centrale schakel- en verdeelapparatuur. Niet van toepassing is het bepaalde onder f, indien de woning is voorzien van een installatie voor distributiegas. 2 Nadere eisen kunnen worden gesteld met betrekking tot: a. de omvang van de elektrische installatie van tot bewoning bestemde ge- bouwen, andere dan woningen; b. de elektrische verlichtingsinstallatie van niet binnen een woning gelegen trappehuizen, hellingbanen, galerijen en gangen van tot bewoning bestemde gebouwen. 3 Vrijstelling kan worden verleend van het bepaalde in: a. het eerste lid, onder c, voor wat betreft de aansluitingsmogelijkheid voor een lichtpunt boven een trap en een trapbordes, indien deze in voldoende mate kunstlicht kunnen ontvangen van een ander lichtpunt binnen de woning; het bepaalde betreffende de schakelaars voor het lichtpunt boven de trap is dan op het andere lichtpunt van toepassing;

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 96