■zitter, 2e Afd. 27 april 1967 AANSCHAFFING MEUBILAIR EN VERBETERING VERWARMING GERRIT BARGER U.L.O.-SCHOOL Heemstede, 12 april 1967. Aan de Raad, Het bestuur van de vereniging Bijzondere Protestantse Scholen, alhier, heeft onder dagtekening van 19 deeember 1966 (ingekomen op 2 januari 1967) een aanvraag ingediend om op grond van artikel 72 der Lager-onder- wijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het aanschaffen van handtekentafels, een bordstelling en voor het verbeteren van de verwarming in een klasselokaal ten behoeve van de Gerrit Barger u.l.o.-school. De aanschaffing van het meubilair is nodig om het onderwijs in het vak tekenen voldoende tot zijn recht te kunnen laten komen. Het op het zuid-westen gelegen klasselokaal kan thans niet voldoende worden verwarmd. Verbetering daarvan kan worden bereikt door bijplaat- sing van 2 radiatoren. Naar onze mening heeft het bestuur terecht een beroep gedaan op de toepassing van bovenvermeld wetsartikel. Het bestuur raamt de totale kosten op f 3.125,deze zullen ingevolge de wettelijke bepalingen te zijner tijd aan onze beoordeling worden onder- worpen. Wij stellen U voor de aanvrage in te willigen, waartoe wij U hierbij een ontwerp-besluit ter vaststelling aanbieden. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard, De secretaris, J. M. Kruitwagen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien de aanvraag d.d. 19 december 1966 (ingekomen op 2 januari 1967) van het bestuur der vereniging Bijzondere Protestantse Scholen, alhier, om op grond van artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het aanschaffen van meubi- lair en het verbeteren van de verwarming ten behoeve van de Gerrit Bar- ger u.l.o.-school; overwegende, dat de aanvraag aan de gestelde voorschriften voldoet en dat bij inwilliging de normale eisen, aan het geven van lager onderwijs te stellen, niet zullen worden overschreden; mede gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920; BESLUIT: de aanvraag in te willigen. Heemstede, 27 april 1967. De Raad voornoemd,

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 1