58 2e afd. 27 april 1967 AANLEG DOUCHEGELEGENHEDEN IN WONINGWETWONINGEN VAN „SINT JOSEPH". Aan de Raad, In ons voorstel aan Uw College, hetwelk leidde tot Uw besluiten van 27 oktober 1966 nos. 128 a, b en c inzake de aanleg van douchegelegenheden in woningen van diverse woningbouwverenigingen deelden wij mede, dat de woningbouwvereniging „Sint Joseph" ondanks herhaald verzoek niet ge- reageerd had op ons verzoek tot het houden van een enquête. Inmiddels heeft ook het bestuur van Sint Joseph de uitslag van de en- quête aan ons medegedeeld. Van de 60 woningen zijn er 24, waarin nog geen douche aanwezig is; door 4 bewoners wordt thans een douche gewenst. Het te verlenen krediet ware te bepalen op maximaal /1.200,per wo- ning; indien de kosten hoger zijn dient het meerdere geput te worden uit de reserve voor buitengewoon onderhoud en woningverbetering. De huurverhoging zal tot 1 juli 1967 1,40 per week en na die datum 1,55 per week bedragen. Wij stellen U voor, het krediet beschikbaar te stellen door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het verzoek van het bestuur der Woningbouwvereniging ,,Sint Joseph" alhier, bij Koninklijk Besluit toegelaten als uitsluitend in het be- lang van de volkshuisvesting werkzaam, om een voorschot ter bekostiging van het aanleggen van een douchegelegenheid in 4 woningen van het aan die vereniging in eigendom toebehorende complex van 60 woningen aan de Iepenlaan en de Lindenlaan; mede gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; aan de Woningbouwvereniging „Sint Joseph" alhier voor het aanleggen van een douchegelegenheid in 4 van de 60 woningen van die vereniging een voorschot te verstrekken van maximaal 4.800,op 6% annuïteitbasis af te lossen in 20 jaren, zulks onder de door de Minister van Volkshuisves- ting en Ruimtelijke Ordening te stellen algemene voorwaarden en bepalin- gen en het bepaalde in het raadsbesluit van Ig-fobruari -1920 no. 5. Heemstede, 5 april 1967. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: 2./ Heemstede, 27 april 1967. De Raad voornoemd, ©orzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 27