2 5 rnei 1967 6e afd. 27april 1967 62b 3. Restitutie van de krachtens iid 2 betaalde bedragen vindt niet plaats bij het tussentijds vervallen van het recht op een graf of bij het tussen- tijds vervallen van de vergunning voor een grafbedekking. Afnemen en weder plaatsen gedenkteken. Artikel 11. Voor het afnemen en weder plaatsen van een zerk of ander gedenkteken op een graf is verschuldigd, tenzij dit afnemen en weder plaatsen een gevolg is van opgraving van een iijk op rechterlijk bevel 25, Onvermogen. Artikel 12. Voor het begraven van iijken van geheel onvermogënden, welk onver- mogen moet blijken uit een door de burgemeester af te geven bewijs, wordt geen recht geheven. Betaling. Artikel 13. De begrafenisrechten zijn, voor zover in deze verordening riiet anders is bepaald, bij vooruitbetaling verschuidigd en moeten ten kantore van de ontvanger der gemeente worden voidaan. Ambtshalve vermindering. Artikei 14. Onjuist vastgestelde aanslagen kunnen binnen 5 jaren na het einde van het jaar, waarin de belasting verschuldigd was, ambtshalve worden ver- minderd of vemietigd. Navordering. Artikel 15. Indien enig feit grond oplevert voor het vermoeden, dat met betrekking tot de heffing ten onrechte is afgezien van het vaststellen van een aanslag, dan wel dat een aansiag ten onrechte is verminderd of vernietigd of een te lage aanslag is opgelegd, kan het te weinig geheven recht worden nagevorderd, zolang niet sedert de datum, waarop het recht verschuldigd was, 5 jaren zijn verstreken. Kohier. Artikel 16. 1. De aanslagen voor onderhoud, vermeld in artikel 8, worden vastgesteld door het hoofd van de secretarie-afdeling belastingen en ten kohiere gebracht. 2. Deze kohieren worden ter invordering gezonden aan de ontvanger der gemeente. Delegatie. Artikel 17. Krachtens het bepaalde in artikel 301 der gemeentewet treedt voor de toepassing van de artikelen 297, 299 en 300 dier wet ten opzichte van deze verordening in de plaats van de gemeenteraad, van burg'emeester en wet- houders of van de burgemeester, het hoofd van de secretarie-afdeling belas- tingen of diens plaatsvervanger.

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 27