73 2e afd. 25 mei 1967 AANSCHAFFING SPEL- EN ONTWIKKELINGSMATERIAAL VOOR OPENBARE KLEUTERSCHOLEN. Heemstede, 17 mei 1967. Aan de Raad, De hoofdleidsters van de openbare kleuterscholen aan de Troelstralaan, de Crayenestersingel en de Laan van Insulinde hebben medegedeeld, dat het moeilijk is de oudere kleuters met het aanwezige spel- en ontwikke- lingsmateriaal zinvol bezig te houden. Ten einde verveling en tegenzin in het naar school gaan te voorkomen is het gewenst materiaal aan te schaf- fen waarmede het mogelijk is deze kinderen te blijven boeien en hun daar- door tot het einde van de kleuterschoolperiode een waardevolle en verant- woorde begeleiding te geven. Voorts is het noodzakelijk het in onvoldoende mate aanwezige buiten- spelmateriaal van de kleuterscholen aan de Crayenestersingel en de Laan van Insulinde aan te vullen. De kosten van aanschaffing en plaatsing van het vorengenoemde ma- teriaal worden als volgt begroot: Kleuterschool Crayenestersingel: materiaal voor oudere kleuters buitenspelmateriaal, inclusief kosten van openbare werken 395,— 810,— 1.205,— Kleuterschool Laan van Insulinde: materiaal voor oudere kleuters 323,75 binnen- en buitenspelmateriaal, inclusief kosten van openbare werken 925,1.248,75 Kleuterschool Troelstralaan materiaal voor oudere kleuters 617, totaal 3.070,75 De inspectrice van het kleuteronderwijs heeft met betrekking tot het vorenstaanae gunstige adviezen uitgebracht, welke wij voor u bij de stuk- ken ter inzage hebben gelegd. Wij stellen u voor ten behoeve van de aanschaffing van spel- en ontwik- kelingsmateriaal voor de vorenvermelde kleuterscholen een krediet van 3.070,75 beschikbaar te stellen. Een daartoe strekkend ontwerp-besluit bieden wij u hierbij ter vaststel- ling aan. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. M. Kruitwagen.

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 44