4e afd. 29 juni 1967 76 VEKNIEXJWING VLOER SPORTPAKKRESTAURANT Heemstede, 14 juni 1967. Aan de Raad, De vloer van het Sportparkrestaurant is zodanig versleten, dat vernieu- wing binnen zeer korte tijd noodzakelijk is. Verder is de balklaag en de ondersiagbalklaag op vele plaatsen ver- gaan. De oorzaak hiervan moet gezocht worden in onvoldoende ventilatie onder de vloer. Verbetering is dan ook alleen goed mogelijk, wanneer onder de vloer op een aan te brengen laag schoon zand een bodemafsluiting van beton wordt gestort. Tot meerdere zekerheid van blijvende kwaliteit is het gewenst de nieuwe balklagen en onderslagen te beschermen tegen schimmel en dierlijke aan- tasting. Wat de vloer betreft is de keuze gevallen op een Keroewing-vloer; deze wordt veel voor bedrijfsvloeren gebruikt (o.a. in het gymnastieklokaal van het nieuwe politiebureau)zij voldoet ook esthetisch aan hoge eisen en is desondanks relatief goedkoop. De kosten van een en ander wordt geraamd op f 20.450, Ook gelet op de staat waarin het gebouw verkeert achten wij een inves- tering van dit bedrag verantwoord. Wij stellen u derhalve voor ons het voor de vernieuwing benodigde kre- diet beschikbaar te stellen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders dd. 14 juni 1967; BESLUIT: a. burgemeester en wethouders een krediet van f 20.450,ter beschikking te stellen ten behoeve van de vemieuwing van de vloer van het Sport- parkrestaurant; b. het sub a. genoemde bedrag af te schrijven in 10 jaar. Burgemeester en wethouders van Heemstede, O. H. van Wijk, l.b. De secretaris, J. M. Kruitwagen. Heemstede, 29 juni 1967. De Raad voornoemd, voorzit'

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 3