87 4e afd. 27 juli 1967 van worden geraamd op 11.250,voor de gasleiding en op 8.700,— voor de waterleiding. Laatstgenoemd bedrag kan o.i. ten laste van 'de post ,,onvoorziene uitbreidingen" van de begroting 1967 van het duinwater- bedrijf worden gebracht. Op de overeenkomstige post van het gasbedrijf is niet voldoende krediet meer beschikbaar, zodat voor de gasleiding een extra krediet noodzakelijk zal zijn. Op het terrein van Christiaanse zal voor rekening van deze n.v. een transformatorruimte worden gebouwd. De kosten van inrichting en het aanleggen van een elektriciteitskabel in de openbare weg komen ten laste van de gemeente. In verband met de grote urgentie van het werk hebben wij goedgevonden dat deze kosten, totaal 12.000,ten laste van de post voor onvoorziene uitbreidingen van het kabelnet worden gebracht; op deze post is nog voldoende ruimte voor het doen van deze uitgaven. Wij stellen U voor overeenkomstig het bovenstaande te besluiten. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, P. M. van Drooge, l.s. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 12 juli j.l.; BESLUIT: A. ter uitvoering van het bestemmingsplan „Industrieterrein Cruquius- weg aan te kopen van mevrouw H. A. M. Voorham-Kamphues, alhier, het gedeelte ter grootte van ongeveer 318 m-, van het perceel kada- straal bekend gemeente Heemstede, sectie C, nummer 3669, hetwelk oP.de bij dit besluit behorende tekening is aangeduid, zulks tegen de pnjs van 6.360,en onder de gebruikelijke voorwaarden; B. aan burgemeester en wethouders de volgende kredieten ter beschik- king te stellen: 1. voor ae aanleg van een gedeeite van de ten noorden van de Cru- quiusweg geprojecteerde parallelweg een krediet van 89.500,—; 2. voor de uitbreiding van het hoofdbuizennet voor gas een krediet van 11.250,—; C. het na aftrek van de ingevolge de ,,Algemene bepalingen voor het in bouwexploitatie brengen van gronden door particulieren in de ge- meente Heemstede" te ontvangen bijdragen, berekend naar 50 van de werkehjke aaniegkosten van de paraiielweg, ten laste van de ge- meente blijvende gedeeite van het sub B 1 genoemde bedrag af te schrijven in 40 jaren. Heemstede, 27 juli 1967. De Raad voornoemd, 3e voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 4