95 4e afd. 31 augustus 1967 HERSTEL DAK RUÏNE GROENENDAAL Heemstede, 17 augustus 1967. Aan de Raad, Sinds 1951 is de ruïne in het wandelbos Groenendaal nabij het landgoed Mariënheuvel in gebruik bij de Verkenners van de Katholieke Jeugdbe- weging in deze gemeente. Het dak van de ruïne verkeert in een slechte staat van onderhoud en behoeft een grondig herstel; zo zijn de panlatten nagenoeg geheel versleten en is het onder de pannen aanwezige asfaltpapier verteerd. Mede door het ontbreken van een dakbeschot ontstaan bij regenval dan ook ernstige lekkages. Aanvankelijk waren de Verkenners voornemens de herstelwerkzaamhe- den zelf uit te voeren na beschikbaarstelling van het benodigde materiaal door de gemeente. Gelet op de grote hoogte van het ruïnedak is dit echter niet verantwoord. Bovendien achten wij het wenselijk dat de werkzaam- heden aan dit gemeentegebouw door de dienst van Openbare Werken wor- den uitgevoerd. De kosten van het herstel, bestaande uit het vemieuwen van de pan- latten, het aanbrengen van een dakbeschot van vezelplaat met rubberoid afdekking en het opnieuw aanbrengen van pannen en vorsten, worden be- groot op f 5.250, Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor ons een kre- diet tot dit bedrag beschikbaar te stellen. De Raad der gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 17 augus- tus j.l.; burgemeester en wethouders ten laste van de gewone dienst der gemeen- tebegroting voor 1967 een krediet van f 5.250,ter beschikking te stellen ten behoeve van het herstel van het dak van de ruïne in het wandelbos Groenendaal nabij het landgoed Mariënheuvel. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard, De secretaris, J. M. Kruitwagen. BESLUIT: Heemstede, 31 augustus 1967. De raad voomoemd, De secretaris, irzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1967 | | pagina 5